0212 530 6 530

                        

Anasayfa

ALARKO KOMBİ SERVİSİ
(0212) 530 6 530

7/24 ALARKO SERVİSİ 7/24
  Alarko kombi servisi  konusunda tecrübeli olan GÜNEY KOMBİ SERVİS HİZMETLERİ alanında uzman ekipler ile siz değerli kullanıcılarına özel servis hizmeti sunmaktadır. Alarko kombi arızaalarko kombi bakım ve alarko kombi onarımıişlemleri yanı sıra klima arıza,bakım,onarımı ve montaj hizmeti ile de sizlere hizmet vermektedir. Kombi arıza ve bakımı için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.
  Alarko servis ve kombi cihazları uzun yıllar çalışmaktan dolayı yıpranan cihazlardır. Bu nedenle kombi ve bakımları her sene periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmış olan cihazlar hem daha az yakıt tüketir ve de daha az problem çıkartır. Bu olay da sizin daha konforlu bir hayat sürmenizi sağlayacaktır. Özellikle periyodik kombi bakımları yapılmamış olan cihazlar peteklerin ısınmamasına sebep olacaktır. Bu olay da sizin doğal gaz faturanızın iki katı olması için yeterli bir sebeptir.
Alarko kombi konusunda sıkça sorulan sorular:
  • Alarko kombi çalışmıyor.
  • Alarko kombi çalışıyor fakat petekler ısınmıyor.
  • Alarko kombi çalışıyor sıcak su gelmiyor.
  • Alarko kombi sık sık arızaya geçiyor.
  • Alarko kombi sesli çalışıyor.
  • Alarko kombi basınç problemi var.
 
  Alarko kombi servis ve  cihazlarınızda bu gibi problemler varsa bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.Kombi bakımları ihmal edilmemesi gerekmektedir.kombi bakımı işlerinizi uzman ekiplere yaptırmanız gerekir. Alarko kombi servis ve klima servisi olarak Avrupa yakasında 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktayız.
 

  Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret1078