Avcılar Servisi

  avcılar kombi servisi

Alarko Kombi yıllarca ülkemizde ve evimizde kullandığımız lider kombi markasıdır.Alarko ürünleri verimli ve güvenli bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.
istanbul alarko kombi servisimize kombi bakimi hakkinda ögrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. istanbul alarko kombi teknik servisi size gerekli tüm aciklamalari yapacaktir.

Güney servisi alarko kombi ariza servisi size cihaziniz hakkinda bilmediklerinizi ve ögrenmek istediklerinizi, istanbul alarko kombi servisi bir telefonla kombiniz hakkinda bilmediklerinizi söyleyecektir.


alarko avcılar kombi kart tamiri servisi
Alarko kombi bayii
alarko kombi avcılar servisi
alarko yetkili servis avcılar alarko
alarko kombi avcılar servisi varmı
alarko servis avcılar
avcılar alarko kombi servis
Avcılar Alarko
Alarko kombi servisi Avcılar

Servis yazdırmanız ve profesyonel ekipman arkadaşlarımız gün içinde arıza tespiti yapmakda olup sorun ve arızalı cihazınız hakkında bilgi vermekte olup sorunlarınızı çözmektedir.

Kombi Kartı alarko : Kombilerin çalışma prensiplerini yönlendiren ve sisteme kumanda eden elektronik beyin diye tabir ettiğimiz kartlar ikiye ayrılmaktadır.
Ateşleme Kartı: Ateşleme kartı üzerinde bulundurduğu trafo vasıtasıyla kombi yanma haznesinde bulunan elektrotlara akım göndererek gazın yanmasını sağlar ve yine aynı kart üzerinde ateşlemeyi hissedip kesen devreler bulunmaktadır.
Ateşleme kartı komutunu modülasyon kartından almaktadır
Modülasyon kartı: Modülasyonun Aklasyonun Aklı: Elektronik Kart : Elektronik Kart
Cihazin beyni konumunda olan elektronik kart gerekli olan enerjinin en uygun, emniyetli ve verimli bir şekilde elde edilmesini temin eder. Elektronik kart cihaz içinde bulunan ölçüm sensörlerinden ve kontrol sistemlerinden aldığı sinyallere göre cihazın çalışmasını yönlendirir. Emniyetli, konforlu ve ekonomik enerji eldesi için gerekli tüm konrolları yaparak cihazın istenen çalışma modunda yüksek verimle ve sessiz çalışmasını sağlar. Sürekli devrede olan elektronik kontrol ve ölçümler sayesinde cihazın ana parçaları yıpranmaya karşı korunur cihazin ve ana parçalarının ömrü maksimize edilir.
MODÜLASYON NEDİR: Modülasyon ile:
– brülörün dur-kalk çalışması engellenir,
– ısıtma konforu arttırılır,
– sistem kayıpları minimize edilir
– ateşleme esnasında oluşan zararlı madde emisyonları azaltılır.
Gerçek bir modülasyon ile cihaz sadece bir mevsimde değil, değişik hava koşullarında, geçiş mevsimlerinde, gece ve gündüz periyotlarında her zaman en yüksek verimle çalıştırılabilir.
Sisteme kumanda eden bu kartlarda bulunan elektronik devreler zamanla değer kaybeder. Voltaj düşmesi ve ya yükselmesi kart üzerindeki röle,direnç,entegre gibi devreleri etkiler buna bağlı belli başlı arızalar meydana gelir sistem düzenli çalışma sağlayamaz yada hiç çalışmaz.

Avcılar Alarko Kombi Servisi,Avcılar Alarko Kombi Servis,Avcılar Alarko Kombi Tamir Servisi, AvcılarAlarko Kombi Bakım Servisi, Avcılar Alarko Kombi Acil Servisi, Avcılar Alarko Kombi Avcılar Alarko Servisi, Alarko Kombi Avcılar Servisi, Alarko Kombi Avcılar Servis, Alarko Kombi Avcılar tamir Servisi, Alarko Kombi Avcılar Acil Servisi, Alarko Avcılar a Servisi, Alarko Avcılar Servis, Alarko Avcılar Tamir Servisi, Alarko Avcılar Acil Servisi, Alarko Avcılar Bakım Servisi

Her marka kombi bakım, onarım ve servisi

– Kombi yedek parça
– Kombi Bakımı – Kombi Servisi
– Kazan Bakımı – Kazan Servisi
– Tesisat yıkama (Makinesi ile kimyasal ilaçla tesisat temizliği)
– Takılan yedek parçalara 1 yıl garanti
– 7 gün 08.00 – 22.00 saatleri hizmetinizde.


Neden Siz De Kışı Sıcak Ortamda Geçirmeyesiniz?

avcılar kombi servisi gelişmişlik yönünden oldukça iyi olduğu için en iyi ve kaliteli kombileri hayatımıza koymaktadır. Siz de kombi almak istiyor ya da daha önceden aldığınız kombi de bir arıza görüyorsanız hemen bir Güney kombi servisi ile görüşebilir ve size yardım ederek kombinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu yüzden siz de daha fazla zaman kaybetmeden hizmet kalitesi ile de müşteri memnuniyeti ile de fark aratacak bu servisten yararlanın. Pişman olmayacağınız bir ürün almak hiç bu kadar kolaylaşmamıştır. Ayrıca fiyat konusunda da memnuniyetinizi fark edeceksiniz.

Kombilerimizdeki başlıca arızalar şöyle sıralanabilir .

1-kombi su akıtıyor = çok sık görülen arıza çeşididir. Hiç zaman kaybetmeden Kombi servisimizi arayarak servis randevusu alın.

2-Kombi bar düşüyor = Çok sık rastlanan arızalardan birisidir. Hiç vakit kaybetmeden Kombi servisimizi arayarak Servis talebinde bulununuz.

3-Kombi bar düşüyor = Çok rastlanan arızalardan biridir.Hiç vakit kaybetmeden Kombi servisimizi arayınız.

4- Kombi Çalışmıyor = En sık rastlanan arızalardan biridir hiç vakit kaybetmeden Kombi servisimizi arayarak servis talebinde bulununuz.

5- Kombi ses yapıyor = En yaygın arızalardan biridir hiç vakit kaybetmeden Kombi servisimizi arayınız.

SERVİS HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ: 0212 530 6 530 ARAYA BİLİRSİNİZ.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde istanbul avrupa yakasın’da en iyisi olmak ve en iyisi olmaya devam ederek

örnek bir şirket olmaktır.


AVCILAR ALARKO KOMBİ SERVİSİ

Ambarlı Mahallesi Alarko Servisi

Avcılar Merkez Mahallesi Alarko Servisi

Cihangir Mahallesi Alarko Servisi

Deniz köşkler Mahallesi Alarko Servisi

Firuzköy Mahallesi Alarko Servisi

Gümüşpala Mahallesi Alarko Servisi

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Alarko Servisi

Tahtakale Mahallesi Alarko Servisi

Üniversite Mahallesi Alarko Servisi

Yeşilkent Mahallesi Alarko ServisiZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret4828